Zamów kolędników do domu!

separator

Przed nami kolejna odsłona Łódzkiego Pogotowia Kolędniczego – jeśli potrzeba Ci Dobrej Nowiny, pomyślności w Nowym Roku lub zwyczajnie chcesz, aby naszła Cię w domu wesoła, śpiewająca gromada – skorzystaj z usług łódzkiego pogotowia kolędniczego – niejedną duszę podnieśliśmy już na duchu!

Aby to zrobić, wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz pod tym linkiem, a nasze pogotowie od razu zajmie się Twoim zgłoszeniem.

Każdego kto ma chęć dołączyć do gromady kolędników zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych dla tej okazji warsztatach kolędniczych.

Zachęcamy do wspólnego, sąsiedzkiego zapraszania pogotowia kolędniczego – namówcie również swoich sąsiadów, aby kolędników przyjęli ku pokrzepieniu serc!

Ponieważ do napędzania naszych karetek kolędniczych używamy przede wszystkim dobrego słowa, ale czasem również i benzyna okazuje się niezbędna, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o uwzględnienie kosztów transportowych w swoich datkach – nasze pogotowie kolędnicze jest wydarzeniem w zupełności wolontaryjnym i stanowi własną, nieodpłatną inicjatywę fundacji Po Staremu.

Zgłoszenia na interwencje kolędnicze przyjmujemy do 5 stycznia do godz. 19.00

Kontakt:
samuel.szatkowski@postaremu.org
tel.: + 48 697 173 100