You have your voice i warsztat z Izabelą Chlewińska

separator

W weekend 16-17 grudnia zapraszamy na spotkanie z Izabelą Chlewińską – tancerką, choreografką, muzykiem i pedagogiem.

Okazje do spotkania będą aż dwie:

16 grudnia o godzinie 19.00 zapraszamy na spektakl „You Have Your Voice” będący wynikiem kilkuletniej praktyki ruchowo-głosowej.

W dniach 16-17 grudnia zapraszamy do udziału w warsztacie „Ciało.Głos.Intuicja”, który jest okazją do doświadczenia autorskiej i podejmowanej w spektaklu metody pracy z ciałem i głosem.

Szczegóły pod adresem biuro@izabelachlewinska.pl oraz pod linkiem – https://web.facebook.com/events/991245134359447/

Bilety na spektakl w cenie 20 złotych, do nabycia bezpośrednio przed wydarzeniem.

O SPEKTAKLU
„You Have Your Voice” / Izabela Chlewińska
Choreografia i wykonanie: Izabela Chlewińska
Technologia: Tomek Bergmann
Wsparcie: Fundacja Burdąg, Centrum w Ruchu

„You Have Your Voice” to spektakl eksperymentalny z pogranicza performance, awangardowej wokalistyki i nowej choreografii. To manifest, który zachęca potencjalnego obywatela do zabierania głosu w ważnych dla siebie i społeczeństwa sprawach.

W ramach „You Have Your Voice” artystka dzieli się efektami swoich wieloletnich poszukiwań i autorskiej praktyki ciało – głos – intuicja. Podczas spektaklu artystka podąża za swoimi instynktami, improwizuje, wydaje dźwięki, sięga głęboko do swojego ciała. Ze swobodą, naturalnością dzieli się swoim intymnym światem, zachęcając nie tylko do podążania, ale też doświadczania. Tworzy klimat daleki od przemocy, kontroli i oceny, w którym rodzić się może społeczeństwo oparte na prawdziwej sile, płynącej z integracji fizyczności i umysłu.
Ty też masz swój głos…

„(…) Poprzez praktykę sceniczną Chlewińska zaznacza, jak bardzo należy walczyć o swoje poglądy, o prawo do wypowiedzi. Daje też do zrozumienia, że wszystkie procesy, w których uczestniczy człowiek mają swój początek w ciele, to ono jest narzędziem do wyrażania wszystkiego, co czujemy i myślimy. (…)”
Marta Seredyńska
***
O WARSZTACIE
16 – 17 grudnia
„Ciało. Głos. Intuicja” to spotkanie z autorską formą pracy z ciałem i głosem. Warsztat dedykowany jest dla każdego kto poszukuje odpoczynku, własnych możliwości, kontaktu ze swoim ciałem i głosem. Nie jest wymagane doświadczenie ruchowe/głosowe, jednak osoby z doświadczeniem są również mile widziane.
***
BIOGRAM
Izabela Chlewińska – tancerka, choreograf, muzyk, pedagog. Swoje autorskie spektakle taneczne („Ophelia is not Dead”, „Tralfamadoria”, „Dehumanized Project Nr 1”) prezentowała m.in. w Niemczech, Meksyku, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Autorka i reżyser instalacji performatywnej „MaMoMi” dla dzieci do lat 2 w Nowym Teatrze w Warszawie.