#mamawteatrze - Zabierz Mamę do Teatru!

separator

U nas Dzień Matki trwa cały weekend!

Zabierz Mamę do teatru na „Wieczór Tischnerowski” – spektakl pełen radości, muzyki i prawdziwej filozofii codziennego życia!

Mamy dla Was specjalną promocję – 2 bilety w cenie 1 za 30 złotych.
Rezerwujcie miejsca, a w tytule maila wpisujcie #mamawteatrze
Widzimy się 26 i 27 maja o godz. 19.00!

 

26 maja, 27 maja
godz. 19.00 | Wieczór Tischnerowski inspirowany „Filozofią po góralsku” | reż. Marcin Brzozowski

Zapraszamy na wspólne filozofowanie przy oscypku czyli na spektakl inspirowany „Filozofią po góralsku” Ks. Józefa Tischnera w reż. Marcina Brzozowskiego. Będzie prawdziwie swojsko! Nie zabraknie nie tylko wspomnianych oscypków, ale i czegoś na rozgrzewkę, dlatego odradzamy przyjazd samochodami.

Na jeden wieczór przeniesiemy się prosto do góralskiej chaty! Nie może Was zabraknąć!
Wieczorowi Tischnerowskiemu towarzyszy idea stworzenia – w ramach wydarzenia teatralnego – radosnego, budującego więź, otwartego na wymianę międzypokoleniową spotkania nawiązującego do tradycyjnego góralskiego posiadu – spotkania górali przy opowieściach, muzyce i… gorzałce. Wieczór Tischnerowski to zdarzenie, w którym spektakl teatralny – inspirowany „Filozofią po Góralsku” Tischnera, będzie pretekstem i wstępem do przywołania wspomnień o ks. Tischnerze – jego poczuciu humoru, pięknej i silnej osobowości.

Obsada: Diana Krupa, Aleksandra Przesław, Marianna Zydek, Cezary Kołacz, Tomasz Marczyński, Michał W. Styczeń oraz Kamil Wodka.

Czas trwania spektaklu: 55 min

Promocja #mamawteatrze – 2 bilety w cenie 1 – dla Mamy wraz z córką lub synem (30 złotych).

Bilety w regularnej cenie 15 złotych (ulgowy) i 30 złotych (normalny) do kupienia bezpośrednio przed spektaklem. Płatność wyłącznie gotówką.

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacji można dokonywać mailowo i telefonicznie: promocja@teatrszwalnia.pl i 696 287 352